Aktuální trendy z ulic Paříže, které si zamilujete: Tomuto se řekne fashion love na první pohled

PR článek

Pokud hledáte inspiraci, čímž osvěžit svůj šatník, nahlédněte spolu s námi do ulic Paříže. Tyto ženy to zkrátka ve fashion sféře vědí.

Vždy působí žensky, nesou v sobě dávku elegance, glamouru a nechybí jim přirozenost. Pařížanky to zkrátka s módou vědí. Pokud chcete za každých okolností vypadat skvěle ai během běžných dnů si zachovat jedinečnost, nechte se inspirovat jejich stylem, který je jednoduše nepřehlédnutelný.

High society
Oversize sako je kouskem, který nikdy nezklame. No se správnými doplňky, jím docílíte i výjimečného looku. Výraznější náušnice či nadčasové brýle jsou něčím, díky čemuž takový na první pohled simple styling proměníte v ikonický. Nebojte se v sobě projevit fantazii a nenahraditelný ženský element.

Romantické retro s nádechem experimentálnosti
Retro prvky hlásí velký návrat. To vnímáme už několik sezón za sebou. Propojováním jednotlivých stylů, tak dokážete vytvářet zajímavé, nositelné kousky, které v šatníku rozhodně mají své opodstatnění.

Takový outfit působí na jedné straně ležérně, ale výraznější barvy ho dělají mimořádně chic a nadčasovým zároveň. Nechte vyniknout svoji osobnost, dejte najevo sebevědomí a projevte se.

Svěží a cool
Saténové šaty jsou kouskem, což sluší každé ženě. Navíc jsou perfektně kombinovatelné, příjemné a budete v nich vypadat za každých okolností nádherně. Jsou důkazem toho, že ztělesněním této doby není výstřednost, ale jednoduchost, nadčasovost a kreativita.

Pretty young happy woman in a warm sweater in a knitted hat in a fashionable faux fur coat in vintage jeans with a leather black handbag stands and smiles near a metal wall. Positive girl model.

Právě ta dá každému jednomu stylingu zcela nový rozměr. Sáhněte u nich po oblíbeném cardiganu, saku či kožené bundě a využijete je v každé sezóně.

zeny
PR článek

Nejnovější články

Další články autora