Renovace laku auta: Detailing exteriéru pro lak bez chybičky

PR článek

Renovace laku auta se skládá z řady služeb, díky kterým bude auto vypadat opět jako nové. Leštění laku a jeho následné ošetření se postará o to, aby byl lak krásně lesklý a bez škrábanců, kterým se v běžném provozu lze jen stěží vyhnout.

Oživení laku

Pro renovace laku auta jsou nabízeny čtyři různé programy. V závislosti na tom, který si vyberete, lze dosáhnout různých výsledků. Základní program nabízí leštění drobného poškození a aplikaci základního ochranného nanopovlaku. Ovšem svému vozidlu můžete dopřát to nejlepší v podobě spolehlivého rozleštění veškerého poškození a následnou aplikaci profesionálního ochranného nanopovlaku, který váš lak ochrání.

Příprava auta

Než je možné přistoupit k samotné renovaci laku, je důležité auto důkladně vyčistit. Prvním krokem je proto detailní ruční mytí, při kterém jsou odstraněny nečistoty z provozu a případně zbytky vosků a sealantů. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku. V neposlední řadě je pak provedeno čištění mezidveřních prostorů, podběhů a podvozkových částí, motorového prostoru a také disků kola oken. Poté je možné začít se strojním čištěním laku. Dle výběru programu je prováděna korekce drobných či středních poškození, případně absolutní korekce s důrazem na optickou čistotou laku.

Ochranné nanopovlaky

Jakmile je hotové strojní leštění laku, je důležité aplikovat ochrannou vrstvu. Nanášeny jsou profesionální grafenové či keramické povlaky. Ty slouží jako ochranná vrstva, která lak chrání před poškozením a nečistotami. Pokud se rozhodnete pro nejlepší program, nanopovlak poskytne ochranu na dobu sedmi let. Navíc je perfektně lesklý a hladký, chrání před oděrem a chemickými látkami a redukuje skvrny. Jde o koneční řešení leptání, špinění, problémů s vodoznaky a korozí.

Investice do špičkové renovace laku se vyplatí, a to při běžném provozu auta i v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

zeny
PR článek

Nejnovější články

Další články autora