Srovnání parametrů Vipre Internet Shield VPN s Panda Dome VPN Free: Jaká VPN je lepší?

PR článek

Jaká z těchto VPN je lepší: Internet Shield VPN, nebo dává větší smysl Panda Dome Free? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, součet rozdaných bodů je 5,4/10 : 6,6/10.

Test rychlosti Vipre Internet Shield – Panda Dome VPN Free, kdo vyhrál?

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o Internet Shield VPN a Panda Dome Free.

První jmenované jsme naměřili rychlost stahování 15 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 53 Mb/s. Internet Shield VPN se projevila o 38 Mb/s pomalejší než Panda Dome Free.

Rychlost nahrávání udává upload, u Vipre Internet Shield skript naměřil 12 Mb/s. Panda Dome Free jsme v průměru naměřili 44 Mb/s, čili je o 32 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 280 ms. Odezvu u Panda Dome Free skript naměřil průměrných 12 ms. Čím nižší hodnota rychlosti odezvy, tím lépe, takže Vipre Internet Shield v porovnání byla o 268 ms horší.

Skóre Vipre Internet Shield VPN – Panda Dome VPN Free tak je 3 /10 – 5/10.

Zvládne Vipre Internet Shield VPN streamování Netflixu?

Pro odblokování Netflixu je důležitá vysoká rychlost, Internet Shield VPN by VIPRE tuto funkci nezvládne. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, Panda Dome VPN Free Netflix odblokovat nezvládne.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž Panda Dome Free takovou funkci nezahrnuje. Druhá z VPN funkci obejití YouTube zámku nenabízí.

Každá správná VPN toho umí mnohem víc, nesmí chybět ochrana před vyzrazením DNS, multi-hop připojení a whitelist. Taková VIPRE Internet Shield zahrnuje ochranu před odhalením DNS a Panda Dome VPN Free zase neobsahuje white-listing.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 5 /10 vs. 3/10.

Jak si vede Internet Shield VPN by VIPRE v počtu serverů a zemí?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, VIPRE Internet Shield spravuje 950 serverů. V aplikaci Panda Dome VPN Free jsme se dopočítali 200 serverů. První z porovnávaných VPN tak nabízí o 750 víc .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u Panda Dome Free v době psaní článku byl 1. Druhá VPN nabízí 20, čili o 19 víc. Zde tak vítězí .

Sledujte také počet současně připojitelných zařízení, jichž Vipre Internet Shield dokáže 5. Panda Dome Free v jeden moment povolí připojit neomezeně zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku nejlepší VPN zdarma.

Jaké platformy umí Vipre Internet Shield a které podporuje Panda Dome Free?

Podporované systémy patří mezi nejdůležitější parametry, Vipre Internet Shield podporuje systém Android a připojí zařízení s iOS. Druhá VPN ze srovnání Panda Dome Free operační systém iOS připojí, zařízení se systémem Android umí bez problémů pokrýt.

Poskytování informací o uživatelích VPN se řídí zákony země, kde má společnost registrované své sídlo. Vipre Internet Shield má původ v USA. Druhá porovnávaná VPN má původ ve Španělsku.

Služba Internet Shield VPN není k mání v českém jazyce, Panda Dome VPN Free česky taky nastavit nelze.

U známkování podporovaných platforem dosáhla Vipre Internet Shield VPN výsledku 9/10 a Panda Dome VPN Free si nese hodnocení 9/10.

Cena v akci Vipre Internet Shield versus Panda Dome VPN Free

Panda Dome Free si lze objednat zdarma, druhou VPN si můžete objednat již od 82 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 4 z 10, respektive 10 z 10 pro porovnávanou VPN službu.

zeny
PR článek

Nejnovější články

Další články autora