Všechno co chci, mi může dát jen jeden

PR článek

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Vysnila jsem si ho. Muže, se kterým zažiji všechno. Když se ke mně nakloní a já na mých prsou ucítím jeho strniště, vím, že ho dokonale miluji. Můj první, jediný, milující a milovaný. Jakub se mě vždy dotkne a já jsem celá rozpálená. Vždy na něj mám chuť, toužím po jeho těle. Po tom jeho a žádném jiném.

Doslova jsem si na něj počkala. Nebyla jsem jeho první. No líbil se mi už léta. Dlouho mě držela platonická láska ze sídliště. Jakub byl klukem, který se mi prostě vždycky líbil. Jasně, že mě to bolelo, když chodil s jinými děvčaty.


Toužíte po dokonalé svatbě? Máme pro vás tip: oznámení svatební pro váš velký den.


No já jsem na něj jakoby čekala. Na střední jsme se odloučili, ale nakonec jsme jako jedni z mála zůstali žít ve společném městě. A stále častěji se setkávali. Náhodně a stále více cíleně. Když mě poprvé políbil před vchodem, prožila jsem svou první dětskou lásku naplno. O patnáct let později, ale přece.

Když mi vešel poprvé pot triko, nevěděl, že bude můj první.

„Ještě jsem s nikým nebyla,“ pošeptala jsem mu, když jsme spolu už leželi v posteli. On mě líbal po nahém těle a bylo už jen otázkou času, kdy mi stáhne kalhotky. Byla jsem dychtivá po prvním milování. Nejšťastnější na světě, že to bude s Jakubem.

„Lásko, miluji tě,“ řekl jako odpověď. řekl to tak jemně a něžně, že mě o ničem víc nemusel přesvědčovat. Bylo jasné, že s ním to bude krásné. On měl více zkušeností a já lásku. Pomalu mi stáhl kalhotky a ochutnal jazykem. Byla jsem připravenou ženou. Pro něj.

Pomalu do mě vnikl, něžně mě pomiloval a já jsem místo bolesti měla první milování s orgasmem. Někdy na něj myslím, když je při mně. Páteční večer máme totiž své rituály. S Jakubem jsme si vyhradili čas pro sebe. Jen pro nás dva. Žádná televize, žádné mobily, jen my dva.

Miluji ten pocit napětí, když za mnou přijde. Někdy se jen krásně a dlouho milujeme. A i to je krásné.

„Miluji tě Janka,“ šeptá mi do ucha a já se potěším. Vždy to z jeho úst zní upřímně. Je pátek a já celá nadšená čekám, kdy přijde z práce. Jsme jen my dva. Právě dnes jsem měla chuť ho překvapit já. Měla jsem na sobě černé šaty a pod nimi samodržky. Černé krajkové kalhotky. Toužila jsem se kolem něj ovíjet jako jeho osudová žena. Procítit jeho lásku. Jeho tlukot srdce a horkost.

„Jsi krásná,“ řekl, když vyšel z koupelny a políbil mě na tváře. Sklouzla jsem něžně do jeho objetí, pohladil mi stehna. Vešel pod šaty. Byl čas si pohrát. Věděla jsem to já i on.

„Zbožňuji se tě dotýkat,“ zašeptal.

„Tak se mě dotýkej,“ řekla jsem a dala mu nohu kolem pasu. Uchopil ji rukou a dlaň nasměroval až ke kalhotkám.

Dech se mi zrychlil.

„Jsem rád, že jsme spolu,“ řekl mi a já byla vděčná. Samotná tato slova mě dokonale vzrušila. Vždyť, který muž tohle řekne ženě po deseti letech vztahu? A já jsem nikdy neměla jiného, ​​ani mi v náručí nechyběl.

Vždy jsem věděla, že jsem si ho vysnila. S jiným bych nebyla šťastná. Někdy ani nemusel nic dělat. Stačilo mě líbat, hladit a milovat. A to stačilo, abych byla dokonale vzrušená.

Stejně jako dnes. Měla jsem na sobě jen černé šaty, odzipoval mi je a líbal pokožku. Nikam nespěchal, nic jsme nesilili. Místností se nesla vůně jeho sprchového gelu.

Zašla jsem mu prsty do trenýrek. Jeho penis stál. Vždy jako na rozkaz, když se ke mně přiblížil. I po tolika letech jsem ho vzrušovala.

„Líbíš se mi,“ lichotil mi, když mě jen v prádle uložil do křesla, klekl si a začal mě dráždit jazykem. Hluboce do mě vešel. Přesně tak, jak jsem to měla ráda. Už jsme si nemuseli na nic hrát. Nic předstírat, ani nic tajit. Už věděl, co mi dělá dobře. Proto mi prsty pozorně roztáhl stydké pysky a jemně masíroval klitoris. Doslova jsem tekla. Vzdychala. Dělal to už tolikrát, ale mně se to nikdy nezunovalo. Nechtěla jsem přestat. Nechtěla jsem, aby přestal.

„Pokračuj lásko,“ vydechla jsem. Pokračoval. Stál intenzivněji a prsty vnikl dovnitř. Něžně mi masíroval i zadek a kombinace těchto doteků mi úplně rozvibrovala vnitřek.

Dosáhla jsem vyvrcholení s hlasitým stonáním.

Vtáhlo ho na sebe. Svlékla jsem mu tričko, stáhla trenýrky a cítila, jak hluboko do mě vchází. Až nadoraz.

Přivřela jsem oči, objímala ho a nechala se jím naplnit. Oba jsme vzdychali.

Vzrušení se stupňovalo a netrvalo dlouho, než jsem se uklidnila podruhé. Vcházela jsem proti jeho přirážení. Přitlačovala klitoris o jeho tělo a spolu s ním dosáhla výbuchu slasti.

„Bože,“ zavzdychlal a já jsem cítila, jak ve mně vyvrcholil. Oba jsme byli zadýchaní. A zamilovaní současně.

Leželi jsme si v náručí. Vlastně to byla rychlovka, ale krásná. Dokonalá. Naše.

Držela jsem ho za ruku a toula se mu k hrudi. Čas nebyl důležitý. I rychlovka po deseti letech, která je jako exploze nahromaděné touhy, je dar. A já jsem byla ráda, že ho máme.

zeny
PR článek

Nejnovější články

Další články autora