Tyto celebrity nás vzrušují nejvíc! Podívejte se, na koho nejčastěji myslíme při sebeuspokojování – ženy versus muži?

PR článek

Na koho nejčastěji myslíme při masturbaci my ženy, a na koho muži? Sebeuspokojování je zdravé, pomáhá lidem poznávat vlastní sexualitu, odhalit, co je vzrušuje a koneckonců může vést i ke kvalitnějšímu sexuálnímu životu partnerů.

Proč je sebeuspokojování stále tak tabu?
Jediným problémem je, že masturbace je ve společnosti stále tabu. Přestože odborníci poukazují na to, jak pozitivně může masturbace ovlivňovat život člověka a jen těžko byste hledali člověka, který s ní nemá absolutně žádnou zkušenost, přibližně polovina lidí o ní nikdy nemluví (tož se k ní nepřiznává). Vyplývá to ze statistiky o sebeuspokojování, kterou vypracovala společnost Tenga.

Podle odborníků komunikace o masturbaci může zlepšit celkový vztah člověka k vlastnímu tělu a sexualitě. Množství lidí se necítí komfortně, když má mluvit s partnerem o sexu, díky čemuž svůj sexuální život určitě nezlepší, spíše naopak. Pokud by masturbace nebyla tabu, lidé by dokázali mluvit otevřeněji io tom, co cítí.

Masturbace – dobře strávený čas
Chvilku pro sebe bys měl najít každý. Při masturbování můžete popustit uzdu fantazii, poznávat vlastní tělo, vlastní mysl a nacházet podněty, které ve vás vyvolávají vzrušení. Podle odborníků je dokonce docela v pořádku, pokud při sebeuspokojování myslíte na někoho jiného, ​​než na svého partnera. Fantazírování by vám určitě nemělo způsobovat výčitky svědomí – není to nevěra.

Někdo se dokáže nejlépe uvolnit u porna, někomu stačí zavřít oči a nechat se vést vlastní představivostí. Tak či onak, pravděpodobně vás nepřekvapí, že spousta lidí myslí i na celebrity, které je nejvíce vzrušují.

Na koho myslí ženy?
Ve světovém showbyznysu o sex idoly rozhodně není nouze a dámy si mají z čeho vybírat. Z průzkumů vyplývá, že nejčastěji myslí na Brada Pitta, jehož přitažlivost nemůže nikdo zapírat.

Na druhém místě je herec Johnny Depp, poté slavný a silný Thor – tedy Chris Hemsworth, čtvrté místo obsadil starší idol Tom Cruise a TOP 5 uzavírá Chris Pratt.

O kom fantazírují muži?
Myslíte si, že umíte odhadnout, kdo vzrušuje vašeho partnera (samozřejmě kromě vás a jen ve světě fantazie)? Možná vás žebříček trochu překvapí. Ne všichni muži potřebují velká prsa, dokonalé postavy a plné rty. Jejich vkus se liší. Nejčastěji fantazírují o Beyoncé, což snad i ženy uznají, že tato zpěvačka opravdu patří mezi velmi přitažlivé hvězdy ze showbyznysu.

A red carpet is traditionally used to mark the route taken by heads of state on ceremonial and formal occasions

Ale pokud byste v žebříčku hledali například Jennifer Aniston, která je léta opěvována pro svou krásu a vždy perfektně vyformovanou postavu, byla by to marná snaha. Na druhém místě skončila Jennifer Lawrence, následuje Kim Kardashian, dále je to zpěvačka Taylor Swift a pětici žen, o kterých sní většina mužů uzavírá Kylie Jenne

zeny
PR článek

Nejnovější články

Další články autora