Tajné sny, o kterých se nemluví

PR článek

„Byly to roky, co jsem cítila ve své přítomnosti vůni pokožky jiného muže. A velmi mě to vzrušilo. Proběhly mnou husí kůži.“

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Vůbec jsem si nebyla jistá, jak se budu cítit. Měla jsem smíšené pocity, když jsem si lehla na postel a Felix se na mě díval. Byl už nahý, vzrušený, ale nebyl sám. Dokonce se ke mně vůbec nesnažil přistoupit blíž. Já jsem jako by měla prázdnou mysl a soustředila se jen na to, že dveře otevřel někdo další.

Všechno bylo připraveno. Protože takové hry se nedějí jako věc náhody. S Felixem jsme diskutovali o této možnosti již dlouho. Nebyl to můj nápad, i když netvrdím, že se mi nechtělo zkusit i jiného muže. No aniž by na tom Felix doslova trval bych to nikdy nezkusila.

Když donesl příručku o kandaulismu, nevěděla jsem, jestli se mám smát, být zděšená, nebo se těšit. Félix mi totiž jeho chutě prozradil po pěti letech našeho chození a tři roky po svatbě.

Nedalo se couvnout. Navíc chtěl mně dobře víc než sobě. Ačkoli jak říkal, je to diskutabilní. Protože jeho potěšení začínalo už jen tím, že jiný muž vstoupil k nám do ložnice.

Viděla jsem to na jeho penisu, který se přímo vztyčil, jakmile do místnosti vstoupil jiný muž. Já jsem si ho vybrat nemohla. Ale podle sportovního těla a pevných ramen jsem pochopila, že si vybral dobře. Velmi dobře. Pevně ​​stavěný muž, nahý, oholený a voňavý se přibližoval ke mně.

Byla to léta, co jsem cítila ve své přítomnosti vůni pokožky jiného muže. A velmi mě to vzrušilo. Proběhly mnou husí kůži.

Koutkem oka jsem se podívala směrem k Félixově. Prudce dýchal a sedl si do křesla rovnou naproti posteli. Vždy říkal, že ho má na čtení, ale já jsem už dnes věděla, že na něm trval ze zcela jiných důvodů.

Nyní našlo své pravé využití.

Félix se do něj usadil, uchopil svůj úd a pozoroval, jak se mě dotýká jiný muž.

Všechno bylo jakési jiné.

Byla jsem hrdinkou dvou mužských tužeb. Félix i druhý muž byli vzrušení. Já jsem neznala ani jeho jméno, ale líbil se mi jeho úsměv. Opětovala jsem mu ho a když přistoupil ještě blíž, naše těla se dotýkala. Hroty mých bradavek se přitiskly na jeho pevnou hruď. Okamžitě jsem mu uchopila penis do dlaně. Začala jemnou masáží. Nebyli jsme tady na dlouhé řeči. Oba jsme chtěli sex. Divoký, vášnivý, pod dohledem mého manžela.

Líbal mi krk. Uši, přešel mu dlaní k nahému zadku a já jsem cítila, jak vlhnu doslova ve vlnách. Každý a každý vlna vzrušení, které proběhly mým tělem byly silnější. Najednou jsem se vnitřně chvěla jako při zimnici.

Mohly za to dva mužské pohledy, které mě doslova přepalovaly. Slyšela jsem, jak si Felix tře penis. Podívala jsem se na něj a jeho vzrušení. Pozoroval mě při tom, jak mi jiný muž masíruje rukou rozkrok a do úst bere bradavky.

Tuto situaci jsem si nikdy neuměla představit. No už jsem se necítila ani chvíli trapně. Cítila jsem se extrémně vzrušená.

Na nohou jsem měla husí kůži a nechala mého milence, aby mi bradavky rozdráždil tak, až jsem cítila jako stojí naproti jeho tělu.

Svalil mě na postel. Začal mi lízat celé tělo. Nevyhnul se ani zadku. Byla jsem loutkou v jeho rukou a tak se mi to líbilo. Ze stolku vzal šátek a zavázal mi oči. Tak to mělo být podle dohody. Já jsem byla tou, která nemusí nic vidět ani vědět. Nechat se pouze hýčkat. To byl cíl.

Romantic couple kissing.

Zakrátko jsem však na svém těle pocítila čtyři páry rukou, jak mě dráždí všude. Na prsou, hýždích, rukou, nohou i ohanbí. Rytmus i rychlost se střídaly. Dlaně byly různé a já nepřestávala sténat. Mé tělo se napínalo.

„Prosím, udělejte mi to,“ vyjechtala jsem ze sebe vzrušená. Nepřestávali. Na mém rozkroku jsem cítila ruce dvou mužů, které mě přivedly k šílenému orgasmu.

zeny
PR článek

Nejnovější články

Další články autora