V oblíbeném seriálu se objeví další fešák: Ze sexy herce bude najednou trpící muž!

PR článek

Formát seriálu umožňuje představit před kamerami větší množství talentovaných herců. V epizodních rolích pacientů si zahráli již několik velkých hvězd.

Na Slovensku není nouze o talentované, sexy, mladé herce. Tentokrát se v nové části představí Vladislav Plevčík, kterého znáte z několika zajímavých projektů. A mimo jiné se věnuje také hudbě a zpěvu. Co nám exkluzivně pro Diva.sk řekl o své roli a další novinky a pikošky ze zákulisí seriálu Nemocnica, sledujte u nás.

S velkou výzvou se popasoval fantasticky
V seriálu jsme již měli možnost seznámit se s mnoha raritními onemocněními. Jedním z nich bude trpět i postava, kterou si zahraje 29letý herec Vladislav Plevčík. Tento mladý muž trpí vzácnou dědičnou poruchou. Kvůli ní mu celé tělo doslova spaluje.

Problém se projevuje zejména v oblasti obličeje, kvůli čemuž má na ní puchýře. Určování zdravotního stavu dalo lékařům pořádně zabrat. Ale nakonec byli úspěšní a podařilo se jim zjistit, že má velmi raritní upírskou chorobu. Kvůli ní ho každodenně trápí bolesti a zažívá utrpení.

Maskérky udělaly hotové zázraky
Při této postavě sehrály velmi důležitou roli i maskérky. Ty musely mladého herce pořádně zamaskovat, aby jeho tvář vypadala věrohodně a přispělo to k jeho výkonu.

„V maskérně jsme trávili před natáčením přibližně 50 až 70 minut. Záleželo na tom, v jaké fázi byla porfyrie, protože si na tom dámy z maskérny dali obzvlášť záležet. Po natáčení bylo třeba masku bezpečně odstranit a zachovat její základy pro další filmovací den. Obličej jsem měl vždy několik dní podrážděnou různými chemikáliemi. Ale i to je součást práce. Lidé, kteří trpí různými onemocněními, to mají určitě nesrovnatelně náročnější,“ Vladislav Plevčík popsal natáčení v Nemocnici.

Ze sexy herce se tak na chvilku stane trpící muž, jehož tvář bychom pod maskou jen těžko poznali. Ale právě to mu pomohlo lépe vžít se do role a vytvořit tak další zajímavý příběh v seriálu.

Před natáčením si vše podrobně nastudoval
Jistě bylo zajímavé sledovat i reakci samotného herce, když poprvé uviděl práci šikovných maskérok. To se mu podařilo při jednom z opakování textů.

„Nedíval jsem se na sebe během tvorby. Jen když už byla maska ​​poprvé vytvořena, zopakoval jsem si do zrcadla, do očí krátké monology, ve kterých jsem měl vyjádřit svůj pocit mé ošetřující lékařce. Vzhledem k tomu, že jsem si před natáčením zjišťoval, o jaké onemocnění jde, věděl jsem, do čeho jdu,“ prozradil Plevčík, který ze svého vzhledu nebyl moc šokován.

Vladislav si natáčení Nemocnice velmi chválil. Prozradil nám, že tam vládla příjemná a profesionální atmosféra. Dobře se cítil iv kolektivu všech spolupracovníků. „Držím jim do budoucnosti palce. Rád jsem s nimi spolupracoval.“

Zahvězdil ve filmu Únos
Vladislava Plevčíka můžete znát iz jiných úspěšných seriálů a filmů. Poprvé se divákům představil v seriálu Kolonáda, kde si zahrál mladšího bratra Marka Geišberga.

Potom zahvězdil ve filmu Únos, který zaznamenal v kinech obrovský úspěch. Jeho děj přibližuje napjatou atmosféru, jaká na Slovensku panovala v devadesátých letech. Vidět jste ho mohli iv pohádce Zázračný nos a menší roli si zahrál iv českém filmu Přes prsty.

İstanbul, Turkey – July 1 2018: Woman using tablet computer and looking an online streaming platform. The tablet pc is an iPad Air 2, developed by Apple Inc.

Stejně jako účinkování před kamerou je mu blízké i hraní na divadelních prknech. Vladislava můžete vidět v představeních Divadla Nová scéna. Tam si zahrál například v Jánošíkovi, Mamma Mia!, Cyranovi z předměstí nebo Turandotovi.

V soukromí tvoří pár se svojí hereckou kolegyní Petrou Dubayovou. Její skvělý výkon jste si mohli vychutnat ve filmu Sviňa, který natočili podle knižní předlohy románu Arpáda Soltésze.

Krásné chvíle na place, ale také v soukromí si zažívá i další oblíbená herečka seriálu.

zeny
PR článek

Nejnovější články

Další články autora